Հայտնում ենք , որ ֆիզիկական անձանց տարեկան եկամուտների հայտարարագրման վերաբերյալ իրազեկում իրականացնելու նպատակով ՀՀ ՊԵԿ հարկ վճարողների սպասարկման վարչության սպասարկման թիվ 12 բաժնի կողմից ապրիլի 3-ին՝ ժամը 12։00-ին, «ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՎԱՅՈՑ ՁՈՐԻ ՄԱՐԶԻ ՋԵՐՄՈՒԿԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆԻ ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄ» ՊԿՀ-ում (հասցեն՝ ք․. Ջերմուկ, Մյասնիկյան 8), ապրիլի 7-ին՝ ժամը 12։00-ին, «ՎԱՅՔԻ ՄՇԱԿՈՒՅԹԻ ԿԵՆՏՐՈՆ» ՊՈԱԿ-ում (հասցեն՝ ք. Վայք, Ա. Թովմասյան 1), ապրիլի 9-ին՝ ժամը 12։00-ին, հարկ վճարողների սպասարկման վարչության սպասարկման թիվ 12 բաժնում (հասցեն՝ ք․ Եղեգնաձոր, Նարեկացի 8/3) կազմակերպվելու են հանդիպումներ։
Հանրային քննարկում 2026-2028 թվականների միջնաժամկետ ծախսային ծրագրերի վերաբերյալ
Հանրային քննարկում 2026-2028 թվականների միջնաժամկետ ծախսային ծրագրերի վերաբերյալ 27.03.2025
Տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի ապրիլի 2-ին՝ ժամը 11:00-ին, Վայոց ձորի մարզպետի աշխատակազմի խորհրդակցությունների դահլիճում քաղաքացիական հասարակական կազմակերպությունների մասնակցությամբ տեղի է ունենալու հանրային քննարկում 2026-2028 թվականների միջնաժամկետ ծախսային ծրագրերի և ՀՀ 2026 թվականի պետական բյուջեի նախագծերի մշակման աշխատանքների շրջանակներում բյուջետային հայտերի կազմման վերաբերյալ:
Աշխատանքային խորհրդակցություն մարզպետի աշխատակազմի քաղաքաշինության, հողաշինության և ենթակառուցվածքների կառավարման վարչության աշխատակիցների մասնակցությամբ
Աշխատանքային խորհրդակցություն մարզպետի աշխատակազմի քաղաքաշինության, հողաշինության և ենթակառուցվածքների կառավարման վարչության աշխատակիցների մասնակցությամբ 27.03.2025
Վայոց ձորի մարզպետ Կոլյա Միքաելյանը մարտի 25-ին անցկացրեց աշխատանքային խորհրդակցություն մարզպետի աշխատակազմի քաղաքաշինության, հողաշինության և ենթակառուցվածքների կառավարման վարչության աշխատակիցների մասնակցությամբ: Խորհրդակցությանը մասնակցում էին նաև մարզպետի տեղակալ Ա. Խաչատրյանը,գլխավոր քարտուղար Ա. Հարությունյանը, խորհրդական Ս.Հովսեփյանը: